Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nevopro NP40.255H-BF00A-G-F Ultra 7 255H 16 GB 1 TB SSD 14" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
55.083,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 55083.06
Casper NevoPro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 1TB W11 Home NP40.255H-BF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
55.565,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 55565.02
Casper NevoPro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 1TB W11 Home NP40.255H-BF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
56.548,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
3 56548.04
Casper NevoPro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 1TB W11 Home NP40.255H-BF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
56.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
4 56709
Casper Nevopro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 1TB W11 Home NP40.255H-BF00A-G-F - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
56.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 56699.00
Casper Nevopro 14" 300Nıt Core Ultra 7-255H 16Gb Ddr5 1Tb W11 Home Np40.255h-Bf00a-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
56.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
6 56699.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK