Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nevopro NP40.255H-BF00R-G-F Ultra 7 255H 16 GB 1 TB SSD 14" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
59.877,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 59877.06
Casper NevoPro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 1TB W11 Pro NP40.255H-BF00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
60.367,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 60367.02
Casper NevoPro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 1TB W11 Pro NP40.255H-BF00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
61.469,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 61469.54
Casper NevoPro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 1TB W11 Pro NP40.255H-BF00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
61.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
4 61609
Casper Nevopro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 1TB W11 Pro NP40.255H-BF00R-G-F - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
61.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 61599.00
Casper Nevopro 14" 300Nıt Core Ultra 7-255H 16Gb Ddr5 1Tb W11 Pro Np40.255h-Bf00r-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
61.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 61599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK