Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nevopro NP40.255H-BV00A-G-F Ultra 7 255H 16 GB 500 GB SSD 14" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
53.297,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
1 53297.06
Casper NevoPro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 500GB W11 Home NP40.255H-BV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
53.801,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 53801.02
Casper NevoPro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 500GB W11 Home NP40.255H-BV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
54.714,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 54714.54
Casper NevoPro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 480GB W11 Home NP40.255H-BV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
54.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önce
4 54909
Casper Nevopro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 500GB W11 Home NP40.255H-BV00A-G-F - 500 GB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
54.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 54899.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK