Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nevopro NP40.255H-BX00A-G-F Ultra 7 255H 16 GB 2 TB SSD 14" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
64.765,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
1 64765.06
Casper NevoPro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 2TB W11 Home NP40.255H-BX00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
65.267,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
2 65267.02
Casper NevoPro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 2TB W11 Home NP40.255H-BX00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
66.487,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 66487.54
Casper NevoPro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 2TB W11 Home NP40.255H-BX00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
66.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 66609
Casper Nevopro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 2TB W11 Home NP40.255H-BX00A-G-F - 2 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
66.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 66599.00
Casper Nevopro 14" 300Nıt Core Ultra 7-255H 16Gb Ddr5 2Tb W11 Home Np40.255h-Bx00a-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
66.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 66599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK