Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nevopro NP40.255H-BX00R-G-F Ultra 7 255H 16 GB 2 TB SSD 14" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
69.559,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 69559.06
Casper NevoPro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 2TB W11 Pro NP40.255H-BX00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
70.167,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 70167.02
Casper NevoPro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 2TB W11 Pro NP40.255H-BX00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
71.409,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 71409.04
Casper NevoPro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 2TB W11 Pro NP40.255H-BX00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
71.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
4 71609
Casper Nevopro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 2TB W11 Pro NP40.255H-BX00R-G-F - 2 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
71.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 71599.00
Casper Nevopro 14" 300Nıt Core Ultra 7-255H 16Gb Ddr5 2Tb W11 Pro Np40.255h-Bx00r-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
71.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 71599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK