Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper NevoPro NP40.255H-CF00A-G-F Ultra 7 255H 24 GB 1 TB SSD 14" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
59.219,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 59219.06
Casper NevoPro 14" 300NIT Intel Core Ultra 7-255H 24GB DDR5 1TB SSD W11H Laptop NP40.255H-CF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
59.681,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 59681.02
Casper NevoPro 14" 300NIT Intel Core Ultra 7-255H 24GB DDR5 1TB SSD W11H Laptop NP40.255H-CF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
60.794,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 60794.04
Casper NevoPro 14" 300NIT Intel Core Ultra 7-255H 24GB DDR5 1TB SSD W11H Laptop NP40.255H-CF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
60.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
4 60909
Casper Nevopro 14" 300NIT Intel Core Ultra 7-255H 24GB DDR5 1TB SSD W11H Laptop NP40.255H-CF00A-G-F - 1 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
60.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 60899.00
Casper Nevopro 14" 300Nıt Intel Core Ultra 7-255H 24Gb Ddr5 1Tb Ssd W11h Laptop Np40.255h-Cf00a-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
60.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
6 60899.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK