Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper NevoPro NP40.255H-CV00A-G-F Ultra 7 255H 24 GB 500 GB SSD 14" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
57.433,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 57433.06
Casper NevoPro 14" 300NIT Intel Core Ultra 7-255H 24GB DDR5 500GB SSD W11H Laptop NP40.255H-CV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
57.917,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 57917.02
Casper NevoPro 14" 300NIT Intel Core Ultra 7-255H 24GB DDR5 500GB SSD W11H Laptop NP40.255H-CV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
58.960,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
3 58960.54
Casper NevoPro 14" 300NIT Intel Core Ultra 7-255H 24GB DDR5 480GB SSD W11H Laptop NP40.255H-CV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
59.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 sn önce
4 59109
Casper Nevopro 14" 300NIT Intel Core Ultra 7-255H 24GB DDR5 500GB SSD W11H Laptop NP40.255H-CV00A-G-F - 500 GB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
59.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
5 59099.00
Casper Nevopro 14" 300Nıt Intel Core Ultra 7-255H 24Gb Ddr5 500Gb Ssd W11h Laptop Np40.255h-Cv00a-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
59.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 59099.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK