Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper NevoPro NP40.255H-CV00R-G-F Ultra 7 255H 24 GB 500 GB SSD 14" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
62.227,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
1 62227.06
Casper NevoPro 14" 300NIT Intel Core Ultra 7-255H 24GB DDR5 500GB SSD W11P Laptop NP40.255H-CV00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
62.719,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 62719.02
Casper NevoPro 14" 300NIT Intel Core Ultra 7-255H 24GB DDR5 500GB SSD W11P Laptop NP40.255H-CV00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
63.882,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
3 63882.04
Casper NevoPro 14" 300NIT Intel Core Ultra 7-255H 24GB DDR5 480GB SSD W11P Laptop NP40.255H-CV00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
63.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
4 64009
Casper Nevopro 14" 300NIT Intel Core Ultra 7-255H 24GB DDR5 500GB SSD W11P Laptop NP40.255H-CV00R-G-F - 500 GB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
63.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
5 63999.00
Casper Nevopro 14" 300Nıt Intel Core Ultra 7-255H 24Gb Ddr5 500Gb Ssd W11p Laptop Np40.255h-Cv00r-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
63.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 63999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK