Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper NevoPro NP40.255H-CX00X-G-F Ultra 7 255H 24 GB 2 TB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
65.423,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 65423.06
Casper NevoPro 14" 300NIT Intel Core Ultra 7-255H 24GB DDR5 2TB SSD Freedos Laptop NP40.255H-CX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
66.051,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 66051.02
Casper NevoPro 14" 300NIT Intel Core Ultra 7-255H 24GB DDR5 2TB SSD Freedos Laptop NP40.255H-CX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
67.163,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
3 67163.04
Casper Nevopro 14" 300NIT Intel Core Ultra 7-255H 24GB DDR5 2TB SSD Freedos Laptop NP40.255H-CX00X-G-F - 2 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
67.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 67399.00
Casper Nevopro 14" 300Nıt Intel Core Ultra 7-255H 24Gb Ddr5 2Tb Ssd Freedos Laptop Np40.255h-Cx00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
67.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 67399.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK