Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nevopro NP40.255H-DF00A-G-F Ultra 7 255H 32 GB 1 TB SSD 14" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
63.261,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 63261.06
Casper NevoPro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 1TB W11 Home NP40.255H-DF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
63.797,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 63797.02
Casper NevoPro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 1TB W11 Home NP40.255H-DF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
64.943,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
3 64943.54
Casper NevoPro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 1TB W11 Home NP40.255H-DF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
65.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
4 65109
Casper Nevopro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 1TB W11 Home NP40.255H-DF00A-G-F - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
65.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 65099.00
CASPER NevoPro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 1TB W11 Home NP40.255H-DF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
65.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 65099.00
Casper Nevopro 14" 300Nıt Core Ultra 7-255H 32Gb Ddr5 1Tb W11 Home Np40.255h-Df00a-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
65.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
7 65099.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK