Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nevopro NP40.255H-DF00R-G-F Ultra 7 255H 32 GB 1 TB SSD 14" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
67.397,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
1 67397.06
Casper NevoPro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 1TB W11 Pro NP40.255H-DF00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
68.011,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 68011.02
Casper NevoPro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 1TB W11 Pro NP40.255H-DF00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
69.189,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 69189.54
Casper NevoPro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 1TB W11 Pro NP40.255H-DF00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
69.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
4 69409
Casper Nevopro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 1TB W11 Pro NP40.255H-DF00R-G-F - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
69.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 69399.00
Casper Nevopro 14" 300Nıt Core Ultra 7-255H 32Gb Ddr5 1Tb W11 Pro Np40.255h-Df00r-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
69.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 69399.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK