Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nevopro NP40.255H-DV00A-G-F Ultra 7 255H 32 GB 500 GB SSD 14" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
61.475,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 61475.06
Casper NevoPro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 500GB W11 Home NP40.255H-DV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
62.033,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
2 62033.02
Casper NevoPro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 500GB W11 Home NP40.255H-DV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
63.110,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 63110.04
Casper NevoPro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 480GB W11 Home NP40.255H-DV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
63.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
4 63309
Casper Nevopro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 500GB W11 Home NP40.255H-DV00A-G-F - 500 GB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
63.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
5 63299.00
Casper Nevopro 14" 300Nıt Core Ultra 7-255H 32Gb Ddr5 500Gb W11 Home Np40.255h-Dv00a-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
63.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
6 63299.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK