Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nevopro NP40.255H-DV00X-G-F Ultra 7 255H 32 GB 500 GB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
58.091,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
1 58091.06
Casper NevoPro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 500GB Freedos NP40.255H-DV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
58.603,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 58603.02
Casper NevoPro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 500GB Freedos NP40.255H-DV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
59.636,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
3 59636.04
Casper NevoPro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 480GB Freedos NP40.255H-DV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
59.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
4 59809
Casper Nevopro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 500GB Freedos NP40.255H-DV00X-G-F - 500 GB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
59.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 59799.00
CASPER NevoPro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 500GB Freedos NP40.255H-DV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
59.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
6 59799.00
Casper Nevopro 14" 300Nıt Core Ultra 7-255H 32Gb Ddr5 500Gb Freedos Np40.255h-Dv00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
59.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 59799.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK