Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nevopro NP40.255H-DX00A-G-F Ultra 7 255H 32 GB 2 TB SSD 14" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
72.943,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 72943.06
Casper NevoPro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 2TB W11 Home NP40.255H-DX00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
73.499,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 73499.02
Casper NevoPro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 2TB W11 Home NP40.255H-DX00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
74.883,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
3 74883.04
Casper Nevopro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 2TB W11 Home NP40.255H-DX00A-G-F - 2 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
74.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
4 74999.00
Casper Nevopro 14" 300Nıt Core Ultra 7-255H 32Gb Ddr5 2Tb W11 Home Np40.255h-Dx00a-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
74.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 74999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK