Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
CASPER NevoPro 14\ Satıcı: Casper Excalibur
51.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 51399.00
Casper Nevopro NP40.255H-DX00X-G-F Ultra 7 255H 32 GB 2 TB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
69.559,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 69559.06
Casper NevoPro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 2TB Freedos NP40.255H-DX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
70.167,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
3 70167.02
Casper NevoPro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 2TB Freedos NP40.255H-DX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
71.409,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 71409.04
Casper NevoPro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 2TB Freedos NP40.255H-DX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
71.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 71609
Casper Nevopro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 2TB Freedos NP40.255H-DX00X-G-F - 2 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
71.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 71599.00
CASPER NevoPro 14" 300NIT Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 2TB Freedos NP40.255H-DX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
71.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 71599.00
Casper Nevopro 14" 300Nıt Core Ultra 7-255H 32Gb Ddr5 2Tb Freedos Np40.255h-Dx00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
71.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
8 71599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK