Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nevopro NP40.255H-EF00X-G-F Ultra 7 255H 64 GB 1 TB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
76.233,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 76233.06
CASPER Nevopro NP40.255H-EF00X-G-F Ultra 7 255H 64 GB 1TB SSD 14" Freedos Satıcı: Casper Excalibur
76.929,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 76929.02
Casper NevoPro NP40.255H-EF00X-G-F Ultra 7 255H 64 GB 1 TB SSD 14" Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Casper Excalibur
78.260,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
3 78260.54
Casper Nevopro NP40.255H-EF00X-G-F Ultra 7 255H 64 GB 1TB SSD 14" Freedos Dizüstü Bilgisayar - 1 TB
Satıcı: Casper Excalibur
78.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 78499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK