Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nevopro NP40.255H-EV00X-G-F Ultra 7 255H 64 GB 500 GB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
74.447,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 74447.06
CASPER Nevopro NP40.255H-EV00X-G-F Ultra 7 255H 64 GB 500GB SSD 14" Freedos Satıcı: Casper Excalibur
75.165,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 75165.02
Casper NevoPro NP40.255H-EV00X-G-F Ultra 7 255H 64 GB 500 GB SSD 14" Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Casper Excalibur
76.427,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
3 76427.04
Casper Nevopro NP40.255H-EV00X-G-F Ultra 7 255H 64 GB 500GB SSD 14" Freedos Dizüstü Bilgisayar - 500 GB
Satıcı: Casper Excalibur
76.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 76699.00
Casper Nevopro Np40.255h-Ev00x-G-F Ultra 7 255H 64 Gb 500Gb Ssd 14" Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Casper Excalibur
76.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 76699.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK