Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nevopro NP40.255H-EX00X-G-F Ultra 7 255H 64 GB 2 TB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
85.915,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
1 85915.06
CASPER Nevopro NP40.255H-EX00X-G-F Ultra 7 255H 64 GB 2TB SSD 14" Freedos Satıcı: Casper Excalibur
86.631,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 86631.02
Casper NevoPro NP40.255H-EX00X-G-F Ultra 7 255H 64 GB 2 TB SSD 14" Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Casper Excalibur
88.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
3 88299.00
Casper Nevopro NP40.255H-EX00X-G-F Ultra 7 255H 64 GB 2TB SSD 14" Freedos Dizüstü Bilgisayar - 2 TB
Satıcı: Casper Excalibur
88.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 88399.00
CASPER Nevopro NP40.255H-EX00X-G-F Ultra 7 255H 64 GB 2TB SSD 14" Freedos Satıcı: Casper Excalibur
88.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 88399.00
Casper Nevopro Np40.255h-Ex00x-G-F Ultra 7 255H 64 Gb 2 Tb Ssd 14" Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Casper Excalibur
88.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 88399.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK