Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Casper | 4 yorum
17.119,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
1 17119.00 Casper Nirvana C550.1235-BF00X-G-F i5-1235U 16 GB 1 TB NVME SSD 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: Casper
17.931,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
2 17931.04 Casper Nirvana C550.1235-Bf00x-G-F Intel Core İ5-1235U 16Gb Ram 1Tb Nvme Ssd FreedosSatıcı: Casper
18.815,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
3 18815.04 Casper Nirvana C550.1235-BF00X-G-F Intel Core i5-1235U 16GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 FreedosSatıcı: CASPER
19.007,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
4 19007.04 Casper Nirvana C550.1235-Bf00X-G-F Intel Core i5 1235U 15.6" 16 GB RAM 1 TB NVMe SSD Gen4 FreeDOS LaptopSatıcı: CASPER
19.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 19599.00 Casper Nirvana C550.1235-BF00X-G-F Intel Core i5-1235U 16GB RAM 1TB NVME SSD FreedosSatıcı: CASPER | 2 yorum
20.099,00 TL + Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
6 20109