Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: yasincomputer
17.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
1 17990.00 Casper Nirvana C550.1235-BV00P-G-F Intel Core i5-1235U 16GB RAM 500GB NVME SSD Windows 11Satıcı: Boombastic
18.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
2 19009 Casper Nirvana C550.1235-bv00p-g-f Intel Core I5-1235u 16gb Ram 500gb Nvme Ssd Gen4 Windows 11 HomeSatıcı: Casper
20.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 20199.00 Casper Nirvana C550.1235-BV00P-G-F Intel Core i5-1235U 16GB RAM 500GB NVME SSD GEN4 Windows 11 HomeSatıcı: CASPER
20.397,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 20397.06 Casper Nirvana C550.1235-Bv00p-G-F Intel Core İ5-1235U 16Gb Ram 500Gb Nvme Ssd Windows 11 HomeSatıcı: Casper
20.531,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
5 20531.55 Casper Nirvana C550.1235-BV00P-G-F i5-1235U 16 GB 500 GB NVME SSD 15.6" W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: Casper
20.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
6 20599.00 Casper Nirvana C550.1235-Bv00P-G-F Intel Core i5 1235U 15.6" 16 GB RAM 500 GB Nvme SSD Gen4 W11Home LaptopSatıcı: CASPER
21.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 21499.00