Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Casper | 36 yorum
16.489,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 16489.03 Casper Nirvana C550.1235-DF00X-G-F i5-1235U 32 GB 1 TB NVME SSD 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: Casper
18.007,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
2 18007.04 Casper Nirvana C550.1235-DF00X-G-F Intel Core i5-1235U 32GB RAM 1TB NVME SSD FreedosSatıcı: CASPER
19.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 19509 Casper Nirvana C550.1235-DF00X-G-F Intel Core i5-1235U 32GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 FreedosSatıcı: CASPER
20.209,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 20209.06 Casper Nirvana C550.1235-Df00x-G-F Intel Core İ5-1235U 32Gb Ram 1Tb Nvme Ssd FreedosSatıcı: Casper
20.245,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
5 20245.05 Casper Nirvana C550.1235-Df00X-G-F Intel Core i5 1235U 15.6" 32 GB RAM 1 TB NVMe SSD Gen4 FreeDOS LaptopSatıcı: CASPER
21.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 21299.00