Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Casper
18.391,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
1 18391.04 Casper Nirvana C550.1235-dv00x-g-f Intel Core I5-1235u 32gb Ram 500gb Nvme Ssd FreedosSatıcı: Casper | 1 yorum
18.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
2 18499.00 Casper Nirvana C550.1235-DV00X-G-F Intel Core i5-1235U 32GB RAM 500GB NVME SSD GEN4 FreedosSatıcı: CASPER
19.081,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
3 19081.06 Casper Nirvana C550.1235-Dv00x-G-F Intel Core İ5-1235U 32Gb Ram 500Gb Nvme Ssd FreedosSatıcı: Casper
19.099,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 19099.05 Casper Nirvana C550.1235-DV00X-G-F Intel Core i5-1235U 32GB RAM 500GB NVME SSD FreedosSatıcı: E-Online | 6 yorum
19.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 20009 Casper Nirvana C550.1235-Dv00X-G-F Intel Core i5 1235U 15.6" 32 GB RAM 500 GB NVMe SSD Gen4 FreeDOS LaptopSatıcı: CASPER
19.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 19999.00