Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Casper
22.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
1 22199.00 Casper Nirvana C650.1235-DF00X-G-F Intel Core i5-1235U 32GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 FreedosSatıcı: CASPER
22.747,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
2 22747.06 Casper Nirvana C650.1235-Df00x-G-F Intel Core İ5-1235U 32Gb Ram 1Tb Nvme Ssd FreedosSatıcı: Casper
23.231,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 23231.04 Casper Nirvana C650.1235-df00x-g-f Intel Core I5-1235u 32gb Ram 1tb Nvme Ssd FreedosSatıcı: Casper
24.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 24199.00 Casper Nirvana C650.1235-Df00X-G-F Intel Core i5-1235U 15.6" 32 GB RAM 1 TB NVMe SSD Gen4 FreeDOS LaptopSatıcı: CASPER
24.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 24199.00 Casper Nirvana C650.1235-DF00X-G-F Intel Core i5-1235U 32GB RAM 1TB NVME SSD FreedosSatıcı: CASPER
24.199,00 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 24209