Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ProdosBilisim
20.344,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 20344.80 Casper Nirvana C650.1235-dv00x-g-f Intel Core I5-1235u 32gb Ram 500gb Nvme Ssd FreedosSatıcı: Teknolojimerkezi
20.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 20099.00 Casper Nirvana C650.1235-Dv00x-G-F Intel Core İ5-1235U 32Gb Ram 500Gb Nvme Ssd FreedosSatıcı: Casper
21.868,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
3 21868.55 Casper Nirvana C650.1235-DV00X-G-F i5-1235U 32 GB 500 GB NVME SSD 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: Casper
21.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 21899.00 Casper Nirvana C650.1235-DV00X-G-F Intel Core i5-1235U 32GB RAM 500GB NVME SSD FreedosSatıcı: CASPER
22.899,00 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 22909 Casper Nirvana C650.1235-dv00x-g-f Intel Core I5-1235u 32gb Ram 500gb Nvme Ssd FreedosSatıcı: Casper
22.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
6 22899.00 Casper Nirvana C650.1235-Dv00X-G-F Intel Core i5-1235U 15.6" 32 GB RAM 500 GB NVMe SSD Gen4 FreeDOS LaptopSatıcı: CASPER
22.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 22899.00 Casper Nirvana C650.1235-DV00X-G-F Intel Core i5-1235U 32GB RAM 500GB NVME SSD GEN4 FreedosSatıcı: CASPER
22.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 22899.00