Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ProdosBilisim
24.253,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 24253.20 Casper Nirvana C650.1235-Dx00x-G-F Intel Core İ5-1235U 32Gb Ram 2Tb Nvme Ssd FreedosSatıcı: Casper
25.055,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
2 25055.04 Casper Nirvana C650.1235-DX00X-G-F Intel Core i5-1235U 32GB RAM 2TB NVME SSD GEN4 FreedosSatıcı: CASPER
25.055,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 25055.04 Casper Nirvana C650.1235-DX00X-G-F i5-1235U 32 GB 2 TB NVME SSD 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: Casper
25.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 25599.00 Casper Nirvana C650.1235-DX00X-G-F Intel Core i5-1235U 32GB RAM 2TB NVME SSD FreedosSatıcı: CASPER
26.099,00 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 26109 Casper Nirvana C650.1235-dx00x-g-f Intel Core I5-1235u 32gb Ram 2tb Nvme Ssd FreedosSatıcı: Casper
26.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
6 26099.00 Casper Nirvana C650.1235-Dx00X-G-F Intel Core i5-1235U 15.6" 32 GB RAM 2 TB NVMe SSD Gen4 FreeDOS LaptopSatıcı: CASPER
26.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 26099.00