Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknolojimerkezi
27.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
1 27899.00 Casper Nirvana C650.1235-Ef00r-G-F Intel Core İ5-1235U 64Gb Ram 1Tb Nvme Ssd Windows 11 ProSatıcı: Casper
31.871,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 31871.04 Casper Nirvana C650.1235-EF00R-G-F Intel Core i5-1235U 64GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 Windows 11 ProSatıcı: CASPER
31.871,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 31871.04 Casper Nirvana C650.1235-EF00R-G-F i5-1235U 64 GB 1 TB NVME SSD 15.6" W11P Dizüstü BilgisayarSatıcı: Casper
32.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
4 32199.00 Casper Nirvana C650.1235-EF00R-G-F Intel Core i5-1235U 64GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 Windows 11 ProSatıcı: Casper Türkiye
33.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
5 33199.00 Casper Nirvana C650.1235-EF00R-G-F Intel Core i5-1235U 64GB RAM 1TB NVME SSD Windows 11 ProSatıcı: CASPER
33.199,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
6 33209 Casper Nirvana C650.1235-ef00r-g-f Intel Core I5-1235u 64gb Ram 1tb Nvme Ssd Windows 11 ProSatıcı: Casper
33.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
7 33199.00 Casper Nirvana C650.1235-Ef00R-G-F Intel Core i5-1235U 15.6" 64 GB RAM 1 TB NVMe SSD Gen4 W11 Pro LaptopSatıcı: CASPER
33.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 33199.00