Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Casper
24.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 24099.00 Casper Nirvana C650.1255-BF00X-G-F Intel Core i7-1255U 16GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 FreedosSatıcı: CASPER
25.003,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 25003.06 Casper Nirvana C650.1255-Bf00x-G-F Intel Core İ7-1255U 16Gb Ram 1Tb Nvme Ssd Gen4 FreedosSatıcı: Casper
25.402,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
3 25402.05 Casper Nirvana C650.1255-BF00X-G-F Intel Core i7-1255U 16GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 FreedosSatıcı: Casper
26.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
4 26599.00 Casper Nirvana C650.1255-BF00X-G-F Intel Core i7-1255U 16GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 FreedosSatıcı: CASPER | 1 yorum
26.599,00 TL + Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
5 26609