Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Casper
27.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
1 27599.00 Casper Nirvana C650.1255-DX00X-G-F Intel Core i7-1255U 32GB RAM 2TB NVME SSD GEN4 FreedosSatıcı: CASPER
28.199,00 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 28209 Casper Nirvana C650.1255-DX00X-G-F Intel Core i7-1255U 32GB RAM 2TB NVME SSD GEN4 FreedosSatıcı: CASPER
28.387,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
3 28387.07 Casper Nirvana C650.1255-Dx00x-G-F Intel Core İ7-1255U 32Gb Ram 2Tb Nvme Ssd Gen4 FreedosSatıcı: Casper
28.840,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 28840.05 Casper Nirvana C650.1255-DX00X-G-F Intel Core i7-1255U 32GB RAM 2TB NVME SSD GEN4 FreedosSatıcı: Casper
30.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
5 30199.00 Casper Nirvana C650.1255-Dx00X-G-F Intel Core i7 1255U 15.6" 32 GB RAM 2 TB NVMe SSD Gen4 FreeDOS LaptopSatıcı: CASPER
30.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 30199.00