Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Casper
33.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
1 33599.00 Casper Nirvana C650.1255-EF00R-G-F Intel Core i7-1255U 64GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 Windows 11 ProSatıcı: CASPER | 1 yorum
34.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
2 35009 Casper Nirvana C650.1255-EF00R-G-F Intel Core i7-1255U 64GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 Windows 11 ProSatıcı: CASPER
35.061,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 35061.06 Casper Nirvana C650.1255-Ef00r-G-F Intel Core İ7-1255U 64Gb Ram 1Tb Nvme Ssd Gen4 Windows 11 ProSatıcı: Casper
35.620,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
4 35620.55 Casper Nirvana C650.1255-EF00R-G-F Intel Core i7-1255U 64GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 Windows 11 ProSatıcı: Casper Türkiye
37.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
5 37299.00 Casper Nirvana C650.1255-ef00r-g-f Intel Core I7-1255u 64gb Ram 1tb Nvme Ssd Gen4 Windows 11 ProSatıcı: Casper | 1 yorum
37.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 37299.00 Casper Nirvana C650.1255-Ef00R-G-F Intel Core i7 1255U 15.6" 64 GB RAM 1 TB NVMe SSD Gen4 W11Pro NotebookSatıcı: CASPER
37.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 37299.00