Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Casper | 1 yorum
29.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
1 29149.00 Casper Nirvana C650.1255-EF00X-G-F Intel Core i7-1255U 64GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 FreedosSatıcı: CASPER | 2 yorum
29.699,00 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 29709 Casper Nirvana C650.1255-EF00X-G-F Intel Core i7-1255U 64GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 FreedosSatıcı: CASPER
30.527,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 30527.04 Casper Nirvana C650.1255-Ef00x-G-F Intel Core İ7-1255U 64Gb Ram 1Tb Nvme Ssd Gen4 FreedosSatıcı: Casper
31.163,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 31163.02 Casper Nirvana C650.1255-EF00X-G-F Intel Core i7-1255U 64GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 FreedosSatıcı: Casper
31.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
5 31799.00 Casper Nirvana C650.1255-Ef00X-G-F Intel Core i7 1255U 64 GB RAM 1 TB NVMe SSD Gen4 FreeDOS LaptopSatıcı: CASPER
31.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 31799.00