Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100.1342-8V00T-G-F i5-13420H 8 GB 500 GB NVMe SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
29.421,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 29421.06
CASPER Nirvana S100 300NIT i5-13420H 8GB DDR5 500GB SSD 16" W11H Laptop S100.1342-8V00T-G-F Satıcı: Casper Excalibur
29.693,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
2 29693.02
Casper Nirvana S100 300NIT i5-13420H 8GB DDR5 500GB SSD 16" W11H Laptop S100.1342-8V00T-G-F Satıcı: Casper Excalibur
30.203,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 30203.54
Casper Nirvana S100 300NIT i5-13420H 8GB DDR5 500GB SSD 16" W11H Laptop S100.1342-8V00T-G-F - 500 GB - 8 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 21 yorum
30.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
4 30299.00
CASPER Nirvana S100 300NIT i5-13420H 8GB DDR5 500GB SSD 16" W11H Laptop S100.1342-8V00T-G-F Satıcı: Casper Excalibur
30.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 30299.00
Casper Nirvana S100 300Nıt İ5-13420H 8Gb Ddr5 500Gb Ssd 16" W11h Laptop S100.1342-8V00t-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
30.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 30299.00
CASPER Nirvana S100 300NIT i5-13420H 8GB DDR5 RAM 500GB SSD W11H S100.1342-8V00T-G-F-CANEX16 Satıcı: Casper Excalibur
42.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
7 42609
CASPER Nirvana S100 300NIT i5-13420H 8GB DDR5 RAM 500GB SSD W11H S100.1342-8V00T-G-F-OFM365 Satıcı: Casper Excalibur
50.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önce
8 50709
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK