Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100 300NIT i5-13420H 16GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S100.1342-BF00P-G-F Satıcı: Casper Excalibur
36.186,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 36186.54
Casper Nirvana S100 300NIT i5-13420H 16GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S100.1342-BF00P-G-F Satıcı: Casper Excalibur
36.259,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
2 36259.02
Casper Nirvana S100.1342-BF00A-G-F i5-13420H 16 GB 1 TB NVMe SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
36.471,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 36471.06
Casper Nirvana S100 300NIT i5-13420H 16GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S100.1342-BF00A-G-F - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 21 yorum
36.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 36999.00
GENEL BİLGİLER
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK
2 yorum