4.9 (4 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Casper Nirvana S100.1342-BV00X-G-F Laptop Fiyatları

Casper Nirvana S100 300NIT i5-13420H 16GB DDR5 500GB SSD 16" Freedos Laptop S100.1342-BV00X-G-F - 500 GB - 16 GB

Satıcı: Teknopa Gsm | 69 yorum

29.634,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 29634.09
Casper Nirvana S100 300NIT i5-13420H 16GB DDR5 500GB SSD 16" Freedos Laptop S100.1342-BV00X-G-F - 500 GB - 16 GB

Satıcı: bitekbilisim | 69 yorum

29.635,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 29635.04
Casper Nirvana S100 300NIT i5-13420H 16GB DDR5 500GB SSD 16" Freedos Laptop S100.1342-BV00X-G-F

Satıcı: Casper Excalibur

30.379,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 30379.02
CASPER Nirvana S100 16" 300NIT Core i5-13420H 16GB DDR5 RAM 480GB NVME SSD Dos Laptop S100.1342-BV00X-G-F

Satıcı: Casper Excalibur

30.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 30999.00
Casper Nirvana S100 300Nıt İ5-13420H 16Gb Ddr5 500Gb Ssd 16" Freedos Laptop S100.1342-Bv00x-G-F

Satıcı: Casper Excalibur

30.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

5 30999.00
CASPER Nirvana S100 16" 300NIT Core i5-13420H 16GB DDR5 RAM 480GB NVME SSD Dos Laptop S100.1342-BV00X-G-F

Satıcı: Trendyol

31.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 31999.00
Casper Nirvana S100.1342-BV00X-G-F i5-13420H 16 GB 500 GB NVMe SSD 16" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: CasperExcalibur | 1 yorum

32.644,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 32644.74
Casper Nirvana S100 300NIT i5-13420H 16GB DDR5 500GB SSD 16" Freedos Laptop S100.1342-BV00X-G-F

Satıcı: Casper Excalibur

34.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 34999.00
CASPER Nirvana S100 300NIT i5-13420H 16GB DDR5 RAM 500GB SSD Freedos S100.1342-BV00X-G-F-D200

Satıcı: Casper Excalibur

42.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

9 42109
CASPER Nirvana S100 300NIT i5-13420H 16GB DDR5 RAM 500GB SSD Freedos S100.1342-BV00X-G-F-KM35S

Satıcı: Casper Excalibur

42.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 42109
CASPER Nirvana S100 300NIT i5-13420H 16GB DDR5 RAM 500GB SSD Freedos S100.1342-BV00X-G-F-CANEX16

Satıcı: Casper Excalibur

44.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

11 44509

Casper Nirvana S100.1342-BV00X-G-F Laptop Fiyat Geçmişi

Casper Nirvana S100.1342-BV00X-G-F Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Kalınlık 18.3 mm
• Ağırlık 1.80 kg
• Renk Gri
• Gövde Malzemesi Alüminyum

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-13420H
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• HDMI Var
• Bluetooth Var
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri Gürültü Engelleme 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Diğer Özellikler Dolby Ses 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 54.72 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Azami Çalışma Süresi 8 Saat

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Casper Nirvana S100.1342-BV00X-G-F Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.