Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100.1342-BX00X-G-F i5-13420H 16 GB 2 TB NVMe SSD 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
41.923,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
1 41923.06
Casper Nirvana S100 300NIT i5-13420H 16GB DDR5 2TB SSD 16" Freedos Laptop S100.1342-BX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
42.237,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
2 42237.02
Casper Nirvana S100 300NIT i5-13420H 16GB DDR5 2TB SSD 16" Freedos Laptop S100.1342-BX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
43.038,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 43038.04
Casper Nirvana S100 16" 300NIT Core i5-13420H 16GB DDR5 RAM 2TB NVME SSD Freedos Laptop S100.1342-BX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
43.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
4 43109
Casper Nirvana S100 300NIT i5-13420H 16GB DDR5 2TB SSD 16" Freedos Laptop S100.1342-BX00X-G-F - 2 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 69 yorum
43.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 43099.00
Casper Nirvana S100 300Nıt İ5-13420H 16Gb Ddr5 2Tb Ssd 16" Freedos Laptop S100.1342-Bx00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
43.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 43099.00
CASPER Nirvana S100 300NIT i5-13420H 16GB DDR5 RAM 2TB SSD Freedos S100.1342-BX00X-G-F-D2D1 Satıcı: Casper Excalibur
54.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
7 54409
CASPER Nirvana S100 300NIT i5-13420H 16GB DDR5 RAM 2TB SSD Freedos S100.1342-BX00X-G-F-CANEX16 Satıcı: Casper Excalibur
56.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
8 56809
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK