Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100.1342-CF00X-G-F i5-13420H 24 GB 1 TB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
35.531,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
1 35531.06
Casper Nirvana S100 300NIT i5-13420H 24GB DDR5 1TB SSD 16" Freedos Laptop S100.1342-CF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
36.476,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 36476.04
Casper Nirvana S100 300NIT i5-13420H 24GB DDR5 1TB SSD 16" Freedos Laptop S100.1342-CF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
36.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
3 36609
Casper Nirvana S100 300NIT i5-13420H 24GB DDR5 1TB SSD 16" Freedos Laptop S100.1342-CF00X-G-F - 1 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
36.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
4 36599.00
CASPER Nirvana S100 300NIT i5-13420H 24GB DDR5 1TB SSD 16" Freedos Laptop S100.1342-CF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
36.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 36599.00
Casper Nirvana S100 300Nıt İ5-13420H 24Gb Ddr5 1Tb Ssd 16" Freedos Laptop S100.1342-Cf00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
36.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 36599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK