Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100.1342-CV00X-G-F i5-13420H 24 GB 500 GB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
33.933,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
1 33933.06
Casper Nirvana S100 300NIT i5-13420H 24GB DDR5 500GB SSD 16" Freedos Laptop S100.1342-CV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
34.835,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 34835.54
Casper Nirvana S100 300NIT i5-13420H 24GB DDR5 500GB SSD 16" Freedos Laptop S100.1342-CV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
34.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 34909
Casper Nirvana S100 300NIT i5-13420H 24GB DDR5 500GB SSD 16" Freedos Laptop S100.1342-CV00X-G-F - 500 GB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
34.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 34899.00
CASPER Nirvana S100 300NIT i5-13420H 24GB DDR5 500GB SSD 16" Freedos Laptop S100.1342-CV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
34.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 34899.00
Casper Nirvana S100 300Nıt İ5-13420H 24Gb Ddr5 500Gb Ssd 16" Freedos Laptop S100.1342-Cv00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
34.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 34899.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK