Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100 300NIT i5-13420H 32GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S100.1342-DF00A-G-F - 1 TB - 32 GB
Satıcı: GumusBilisimComTr | 21 yorum
43.709,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 43709.06
Casper Nirvana S100.1342-DF00P-G-F i5-13420H 32 GB 1 TB NVMe SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
43.709,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
2 43709.06
Casper Nirvana S100 300NIT i5-13420H 32GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S100.1342-DF00P-G-F Satıcı: Casper Excalibur
44.099,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 44099.02
Casper Nirvana S100 300NIT i5-13420H 32GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S100.1342-DF00P-G-F Satıcı: Casper Excalibur
44.871,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
4 44871.54
Casper Nirvana S100 300NIT i5-13420H 32GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S100.1342-DF00A-G-F - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 21 yorum
44.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 44999.00
CASPER Nirvana S100 300NIT i5-13420H 32GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S100.1342-DF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
44.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 44999.00
GENEL BİLGİLER
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK1 yorum