Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100.1342-DV00P-G-F i5-13420H 32 GB 500 GB NVMe SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
42.111,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
1 42111.06
Casper Nirvana S100 300NIT i5-13420H 32GB DDR5 500GB SSD 16" W11H Laptop S100.1342-DV00P-G-F Satıcı: Casper Excalibur
42.433,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 42433.02
Casper Nirvana S100 300NIT i5-13420H 32GB DDR5 500GB SSD 16" W11H Laptop S100.1342-DV00P-G-F Satıcı: Casper Excalibur
43.231,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 43231.04
Casper Nirvana S100 300NIT i5-13420H 32GB DDR5 500GB SSD 16" W11H Laptop S100.1342-DV00A-G-F - 500 GB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 21 yorum
43.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 43299.00
CASPER Nirvana S100 16" 300NIT Core i5-13420H 32GB DDR5 RAM 500GB NVME SSD W11H Laptop S100.1342-DV00P-G-F Satıcı: Casper Excalibur
43.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
5 43299.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK