4.9 (15 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Casper Nirvana S100.1342-DX00X-G-F Laptop Fiyatları

Casper Nirvana S100.1342-DX00X-G-F i5-13420H 32 GB 2 TB NVMe SSD 16" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: CasperExcalibur

50.665,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 50665.06
Casper Nirvana S100 300NIT i5-13420H 32GB DDR5 2TB SSD 16" Freedos Laptop S100.1342-DX00X-G-F

Satıcı: Casper Excalibur

51.155,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 51155.02
Casper Nirvana S100 300NIT i5-13420H 32GB DDR5 2TB SSD 16" Freedos Laptop S100.1342-DX00X-G-F

Satıcı: Casper Excalibur

52.012,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 52012.54
Casper Nirvana S100 16" 300NIT Core i5-13420H 32GB DDR5 RAM 2TB NVME SSD Freedos Laptop S100.1342-DX00X-G-F

Satıcı: Casper Excalibur

52.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

4 52209
Casper Nirvana S100 300NIT i5-13420H 32GB DDR5 2TB SSD 16" Freedos Laptop S100.1342-DX00X-G-F - 2 TB - 32 GB

Satıcı: Casper Excalibur | 69 yorum

52.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

5 52199.00
CASPER Nirvana S100 300NIT i5-13420H 32GB DDR5 2TB SSD 16" Freedos Laptop S100.1342-DX00X-G-F

Satıcı: Casper Excalibur

52.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 52199.00
Casper Nirvana S100 300Nıt İ5-13420H 32Gb Ddr5 2Tb Ssd 16" Freedos Laptop S100.1342-Dx00x-G-F

Satıcı: Casper Excalibur

52.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 52199.00
CASPER Nirvana S100 300NIT i5-13420H 32GB DDR5 RAM 2TB SSD Freedos S100.1342-DX00X-G-F-KM35S

Satıcı: Casper Excalibur

63.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

8 63209
CASPER Nirvana S100 300NIT i5-13420H 32GB DDR5 RAM 2TB SSD Freedos S100.1342-DX00X-G-F-CANEX16

Satıcı: Casper Excalibur

65.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

9 65609

Casper Nirvana S100.1342-DX00X-G-F Laptop Fiyat Geçmişi

Casper Nirvana S100.1342-DX00X-G-F Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Kalınlık 18.3 mm
• Ağırlık 1.80 kg
• Renk Gri
• Gövde Malzemesi Alüminyum

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-13420H
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• HDMI Var
• Bluetooth Var
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri Gürültü Engelleme 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Diğer Özellikler Dolby Ses 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 54.72 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Azami Çalışma Süresi 8 Saat

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Casper Nirvana S100.1342-DX00X-G-F Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.