Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
CASPER Nirvana S100 i7-13620H 12GB DDR5 1TB W11H 16" S100.1362-AF00A-G-F Satıcı: Trendyol
35.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 35999.00
Casper Nirvana S100.1362-AF00A-G-F i7-13620H 12 GB 1 TB 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
37.035,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 37035.06
Casper Nirvana S100 i7-13620H 12GB DDR5 1TB W11H 16" S100.1362-AF00A-G-F - 1 TB - 12 GB
Satıcı: Casper Excalibur
38.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 38099.00
CASPER Nirvana S100 i7-13620H 12GB DDR5 1TB W11H 16" S100.1362-AF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
38.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 38099.00
Nirvana S100 I7-13620H 12Gb Ddr5 1Tb W11h 16" S100.1362-Af00a-G-F
Satıcı: Ensarbilişim
41.064,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
5 41064.10
Casper Nirvana S100 i7-13620H 12GB DDR5 1TB W11H 16" S100.1362-AF00A-G-F - 1 TB - 12 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
41.107,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
6 41107.04
GENEL BİLGİLER
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK