Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Nirvana S100.1362-Be00a-G-F I7-13620H 16 Gb 500 Gb 16" Full Hd Ips 300Nıt Notebook
Satıcı: Ensarbilişim
36.289,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 36289.10
Casper Nirvana S100.1362-BE00A-G-F i7-13620H 16 GB 500 GB 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: istanbulArena
37.599,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 37599.99
Casper Nirvana S100.1362-BE00A-G-F I7-13620H 16 GB 500 GB 16" Full Hd IPS 300NIT Notebook
Satıcı: Sner Teknoloji
37.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
3 37999.00
Casper Nirvana S100.1362-BE00A-G-F i7-13620H 16 GB 500 GB 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknosa
39.974,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
4 39974.03
Casper Nirvana S100.1362-BE00A-G-F I7-13620H 16 GB 500 GB 16" Full Hd IPS 300NIT Notebook
Satıcı: Teknosa
40.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
5 40999.00
Casper Nirvana S100.1362-be00a-g-f i7-13620H 16 GB 500 GB 16" Full HD IPS 300nıt Notebook Satıcı: Teknosa
40.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önce
6 40999.00
Casper Nirvana S100.1362-be00a-g-f i7-13620H 16 GB 500 GB 16" Full HD IPS 300nıt Notebook
40.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
28 dk önce
7 40999.00
GENEL BİLGİLER
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK