Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Nirvana S100 300Nıt İ7-13620H 16Gb Ddr5 1Tb Ssd 16" W11h Laptop S100.1362-Bf00a-G-F
Satıcı: Ensarbilişim
37.721,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
1 37721.60
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 16GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S100.1362-BF00A-G-F - 1 TB - 16 GB
Satıcı: istanbulArena | 47 yorum
38.855,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 38855.58
Casper Nirvana S100 16" 300NIT Core i7-13620H 16GB DDR5 RAM 1TB NVME SSD W11 Home Laptop S100.1362-BF00A-G-F Satıcı: Sner Teknoloji
38.906,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
3 38916.51
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 16GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S100.1362-BF00A-G-F - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Sner Teknoloji | 47 yorum
38.954,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 38954.20
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 16GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S100.1362-BF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
39.199,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
5 39199.02
Casper Nirvana S100.1362-BF00A-G-F i7-13620H 16 GB 1 TB NVMe SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
39.280,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 39280.73
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 16GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S100.1362-BF00A-G-F Satıcı: Sner Teknoloji
39.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
7 39499.00
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 16GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S100.1362-BF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
39.853,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
8 39853.54
CASPER Nirvana S100 300NIT i7-13620H 16GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S100.1362-BF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
39.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
9 39999.00
Casper Nirvana S100 300Nıt İ7-13620H 16Gb Ddr5 1Tb Ssd 16" W11h Laptop S100.1362-Bf00a-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
39.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
10 39999.00
CASPER Nirvana S100 300NIT İ7-13620H 16GB DDR5 RAM 1TB SSD W11H S100.1362-BF00A-G-F-CANEX16 Satıcı: Sner Teknoloji
42.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
11 43009
CASPER Nirvana S100 300NIT İ7-13620H 16GB DDR5 RAM 1TB SSD W11H S100.1362-BF00A-G-F-KM35S Satıcı: Casper Excalibur
52.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önce
12 52309
GENEL BİLGİLER
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK