Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Nirvana S100 300Nıt İ7-13620H 16Gb Ddr5 250Gb Ssd 16" W11 Home Laptop S100.1362-Bu00a-G-F
Satıcı: Ensarbilişim
36.289,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 36289.10
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 16GB DDR5 250GB SSD 16" W11 Home Laptop S100.1362-BU00A-G-F - 250 GB - 16 GB
Satıcı: istanbulArena | 47 yorum
36.899,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 36899.99
Casper Nirvana S100 16" 300NIT Core i7-13620H 16GB DDR5 RAM 250GB SSD W11 Home Laptop S100.1362-BU00A-G-F Satıcı: Sner Teknoloji
37.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 sn önce
3 38009
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 16GB DDR5 250GB SSD 16" W11 Home Laptop S100.1362-BU00A-G-F - 250 GB - 16 GB
Satıcı: Sner Teknoloji | 47 yorum
37.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 37999.00
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 16GB DDR5 250GB SSD 16" W11 Home Laptop S100.1362-BU00A-G-F Satıcı: Sner Teknoloji
37.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
5 37999.00
GENEL BİLGİLER
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK