Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100.1362-Bv00a-G-F İ7-13620H 16 Gb 500 Gb Ssd Uhd Graphics 16 Wuxga Notebook
Satıcı: tulparlife
33.425,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 33425.00
Casper Nirvana S100 Intel Core i7 13620H 16GB 500GB SSD Windows 11 Home 300Nit 16" Taşınabilir Bilgisayar S100.1362-BV00A-G-F - 500 GB - 16 GB
Satıcı: YALI TECH | 47 yorum
35.371,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 35371.04
Nirvana S100 Intel Core İ7 13620H 16Gb 480Gb Ssd Windows 11 Home 300Nit 16" Taşınabilir Bilgisayar S100.1362-Bv00a-G-F
Satıcı: Ensarbilişim
36.289,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 36289.10
Casper Nirvana S100.1362-BV00A-G-F i7-13620H 16 GB 500 GB NVMe SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
37.223,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
4 37223.06
Casper Nirvana S100 Intel Core i7 13620H 16GB 500GB SSD Windows 11 Home 300Nit 16" Taşınabilir Bilgisayar S100.1362-BV00A-G-F - 500 GB - 16 GB
Satıcı: Sner Teknoloji | 47 yorum
37.247,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 37247.57
Casper Nirvana S100.1362-BV00A-G-F i7-13620H 16 GB 500 GB NVMe SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: istanbulArena
37.599,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
6 37599.06
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 16GB DDR5 500GB SSD 16" W11H Laptop S100.1362-BV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
37.631,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
7 37631.02
Casper Nirvana S100 16" 300NIT Core i7-13620H 16GB DDR5 RAM 480GB NVME SSD W11 Home Laptop S100.1362-BV00A-G-F Satıcı: Sner Teknoloji
37.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
8 38009
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 16GB DDR5 500GB SSD 16" W11H Laptop S100.1362-BV00A-G-F Satıcı: Sner Teknoloji
37.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
9 37999.00
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 16GB DDR5 500GB SSD 16" W11H Laptop S100.1362-BV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
38.213,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
10 38213.04
CASPER Nirvana S100 300NIT i7-13620H 16GB DDR5 500GB SSD 16" W11H Laptop S100.1362-BV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
38.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
11 38399.00
CASPER Nirvana S100 300NIT İ7-13620H 16GB DDR5 RAM 500GB SSD W11H S100.1362-BV00A-G-F-CANEX16 Satıcı: Sner Teknoloji
40.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
12 41009
CASPER Nirvana S100 300NIT İ7-13620H 16GB DDR5 RAM 500GB SSD W11H S100.1362-BV00A-G-F-KM35S Satıcı: Casper Excalibur
50.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
13 50509
GENEL BİLGİLER
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK