Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100.1362-CF00A-G-F i7-13620H 24 GB 1 TB SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: ETDBilgisayar
42.299,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 42299.06
Casper Nirvana S100.1362-CF00A-G-F i7-13620H 24 GB 1 TB SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: istanbulArena
42.299,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 42299.06
Nirvana S100 300Nıt İ7-13620H 24Gb Ddr5 1Tb Ssd 16" W11h Laptop S100.1362-Cf00a-G-F
Satıcı: Ensarbilişim
44.884,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
3 44884.10
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S100.1362-CF00A-G-F - 1 TB - 24 GB
Satıcı: Sner Teknoloji | 1 yorum
44.931,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 44931.04
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S100.1362-CF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
45.161,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
5 45161.04
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S100.1362-CF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
45.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
6 45309
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S100.1362-CF00A-G-F - 1 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 1 yorum
45.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
7 45299.00
CASPER Nirvana S100 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S100.1362-CF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
45.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
8 45299.00
Casper Nirvana S100 300Nıt İ7-13620H 24Gb Ddr5 1Tb Ssd 16" W11h Laptop S100.1362-Cf00a-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
45.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
9 45299.00
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S100.1362-CF00A-G-F Satıcı: Sner Teknoloji
46.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
10 46999.00
GENEL BİLGİLER
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK