Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100.1362-CF00R-G-F i7-13620H 24 GB 1 TB SSD 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: istanbulArena
42.205,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 42205.06
Casper Nirvana S100.1362-CF00R-G-F i7-13620H 24 GB 1 TB SSD 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: ETDBilgisayar
42.299,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 42299.06
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 1TB SSD 16" W11P Laptop S100.1362-CF00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
49.793,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 49793.04
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 1TB SSD 16" W11P Laptop S100.1362-CF00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
4 50009
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 1TB SSD 16" W11P Laptop S100.1362-CF00R-G-F - 1 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 49999.00
Casper Nirvana S100 300Nıt İ7-13620H 24Gb Ddr5 1Tb Ssd 16" W11p Laptop S100.1362-Cf00r-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 49999.00
Nirvana S100 300Nıt İ7-13620H 24Gb Ddr5 1Tb Ssd 16" W11p Laptop S100.1362-Cf00r-G-F
Satıcı: Ensarbilişim
50.041,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 50041.10
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 1TB SSD 16" W11P Laptop S100.1362-CF00R-G-F - 1 TB - 24 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
50.093,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
8 50093.44
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 1TB SSD 16" W11P Laptop S100.1362-CF00R-G-F Satıcı: Sner Teknoloji
52.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
9 52399.00
GENEL BİLGİLER
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK