Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100.1362-CV00A-G-F i7-13620H 24 GB 500 GB SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
42.299,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 42299.06
Nirvana S100 300Nıt İ7-13620H 24Gb Ddr5 480Gb Ssd 16" W11h Laptop S100.1362-Cv00a-G-F
Satıcı: Ensarbilişim
42.974,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
2 42974.10
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 500GB SSD 16" W11H Laptop S100.1362-CV00A-G-F - 500 GB - 24 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
43.019,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 43019.04
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 500GB SSD 16" W11H Laptop S100.1362-CV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
43.424,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
4 43424.04
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 500GB SSD 16" W11H Laptop S100.1362-CV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
43.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
5 43509
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 500GB SSD 16" W11H Laptop S100.1362-CV00A-G-F - 500 GB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
43.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
6 43499.00
CASPER Nirvana S100 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 500GB SSD 16" W11H Laptop S100.1362-CV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
43.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
7 43499.00
Casper Nirvana S100 300Nıt İ7-13620H 24Gb Ddr5 500Gb Ssd 16" W11h Laptop S100.1362-Cv00a-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
43.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
8 43499.00
GENEL BİLGİLER
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK