Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100.1362-CV00X-G-F i7-13620H 24 GB 500 GB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: ETDBilgisayar
37.599,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
1 37599.06
Casper Nirvana S100.1362-CV00X-G-F i7-13620H 24 GB 500 GB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
39.103,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
2 39103.06
Nirvana S100 300Nıt İ7-13620H 24Gb Ddr5 480Gb Ssd 16" Freedos Laptop S100.1362-Cv00x-G-F
Satıcı: Ensarbilişim
40.109,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
3 40109.10
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 500GB SSD 16" Freedos Laptop S100.1362-CV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
40.143,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
4 40143.04
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 500GB SSD 16" Freedos Laptop S100.1362-CV00X-G-F - 500 GB - 24 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
40.151,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 40151.04
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 500GB SSD 16" Freedos Laptop S100.1362-CV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
40.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
6 40209
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 500GB SSD 16" Freedos Laptop S100.1362-CV00X-G-F - 500 GB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
40.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
7 40199.00
CASPER Nirvana S100 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 500GB SSD 16" Freedos Laptop S100.1362-CV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
40.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
8 40199.00
Casper Nirvana S100 300Nıt İ7-13620H 24Gb Ddr5 500Gb Ssd 16" Freedos Laptop S100.1362-Cv00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
40.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
9 40199.00
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 500GB SSD 16" Freedos Laptop S100.1362-CV00X-G-F Satıcı: Sner Teknoloji
41.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
10 41999.00
GENEL BİLGİLER
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK