Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100.1362-CX00A-G-F i7-13620H 24 GB 2 TB SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: istanbulArena
50.759,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 50759.06
Casper Nirvana S100.1362-CX00A-G-F i7-13620H 24 GB 2 TB SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
53.673,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 53673.06
Nirvana S100 300Nıt İ7-13620H 24Gb Ddr5 2Tb Ssd 16" W11h Laptop S100.1362-Cx00a-G-F
Satıcı: Ensarbilişim
54.434,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
3 54434.10
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 2TB SSD 16" W11H Laptop S100.1362-CX00A-G-F - 2 TB - 24 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
54.491,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 54491.04
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 2TB SSD 16" W11H Laptop S100.1362-CX00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
55.100,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 55100.54
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 2TB SSD 16" W11H Laptop S100.1362-CX00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
55.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
6 55309
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 2TB SSD 16" W11H Laptop S100.1362-CX00A-G-F - 2 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
55.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
7 55299.00
Casper Nirvana S100 300Nıt İ7-13620H 24Gb Ddr5 2Tb Ssd 16" W11h Laptop S100.1362-Cx00a-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
55.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
8 55299.00
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 2TB SSD 16" W11H Laptop S100.1362-CX00A-G-F Satıcı: Sner Teknoloji
56.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
9 56999.00
GENEL BİLGİLER
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK