Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 2TB SSD 16" Freedos Laptop S100.1362-CX00X-G-F - 2 TB - 24 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
49.711,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 49711.04
Nirvana S100 300Nıt İ7-13620H 24Gb Ddr5 2Tb Ssd 16" Freedos Laptop S100.1362-Cx00x-G-F
Satıcı: Ensarbilişim
49.659,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
2 49659.10
Casper Nirvana S100.1362-CX00X-G-F i7-13620H 24 GB 2 TB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
50.383,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 50383.06
Casper Nirvana S100.1362-CX00X-G-F i7-13620H 24 GB 2 TB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: istanbulArena
50.759,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
4 50759.06
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 2TB SSD 16" Freedos Laptop S100.1362-CX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
51.723,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
5 51723.04
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 2TB SSD 16" Freedos Laptop S100.1362-CX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
51.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önce
6 51909
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 2TB SSD 16" Freedos Laptop S100.1362-CX00X-G-F - 2 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
51.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
7 51899.00
Casper Nirvana S100 300Nıt İ7-13620H 24Gb Ddr5 2Tb Ssd 16" Freedos Laptop S100.1362-Cx00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
51.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
8 51899.00
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 2TB SSD 16" Freedos Laptop S100.1362-CX00X-G-F Satıcı: Sner Teknoloji
51.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
9 51999.00
GENEL BİLGİLER
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK